sobota, 2 kwietnia 2011

Przejażdżka do Tarnowskich Gór.

Dnia 2.04.20111 wybrałem się do Tarnowskich Gór. Na dworcu  w Chorzowie Batorym zjawiłem się  około godziny 15.15, i zakupiłem bilet szkolny na strefy A i B. Podczas oczekiwania na mój zjawił się SPOT relacji Gliwice-Częstochowa. Chwilę po jego odjeździe został zapowiedziany wjazd pociągu z Katowic do Lublińca, którym się zabrałem . Na wyjeździe z Chorzowa Batorego minęliśmy się z kiblem relacji Kluczbork-Katowice, chwilę później zjawił się kondi. Frekwencja marna w "moim przedziale"  jechała aż jedna osoba do Bytomia, tak więc dalej miałem już prywatny przedział. Po dridze wykonałem kilka fotek, na początek Bytom Karb:
  Bytom Północny:
 Radzionków Rojca:
 Radzionków:
 
 Po dojechaniu zawitałem do budynku dworca ,w celu zaopatrzenia się w liniowe rozkłady jazdy.  Następnie wyokonałem 2 fotki:
 Około godziny 16.25 zjawił się EN57-844 jako pociąg relacji Kluczbork-Katowice, który załapał się na drugą fotkę z Tarnowskich Gór:
 Zaraz za Tarnowskimi Górami zjawił się bardzo wesoły kondi. Podczas mojego przejazdu tym pociągiem znalazłem kilka biletów :P, np. Opole Gosławice-Ciasna, które oczywiście zabrałem :). Wlekliśmy się niemiłosiernie, ale im bliżej Bytomia tym szlakowa stała się nieco lepsza. Strzeliłem jedną fotę w Bytomiu:
  Wysiadłem na stacji Chorzów Miasto, gdzie wykonałem 2 zdjęcia, a następnie  poszedłem  coś zjeść w McDonaldzie. Tak kończy się "Przejażdżka do Tarnowskich Gór". Na koniec 2 foty z Chorzowa Miasta:
 


3 komentarze:

  1. super zdjęcia, szkoda, że mnie tam nie było ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję,że następnym razem zabierzesz się ze mną :)

    OdpowiedzUsuń